AT0402BRD0711K8L
MFR.Part #
AT0402BRD0711K8L
JLCPCB Part #
C850782
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS