AT0805BRD07121KL
MFR.Part #
AT0805BRD07121KL
JLCPCB Part #
C856650
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS