FMP100FBE52-15R4
MFR.Part #
FMP100FBE52-15R4
JLCPCB Part #
C1379631
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS