RT1210FRD0716K9L
MFR.Part #
RT1210FRD0716K9L
JLCPCB Part #
C2133659
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS