FMF50SFTF52-180K
MFR.Part #
FMF50SFTF52-180K
JLCPCB Part #
C1375997
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS