FMF-50FRF52-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF-50FRF52-10K
JLCPCB Part #
C1757050
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS