FMF-50FRF52-39R
MFR.Part #
FMF-50FRF52-39R
JLCPCB Part #
C1750875
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS