HHV-50FT-52-1M27
MFR.Part #
HHV-50FT-52-1M27
JLCPCB Part #
C3541651
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS