AA1210JR-077K5L
MFR.Part #
AA1210JR-077K5L
JLCPCB Part #
C2120229
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS