FMF50SFTE52-1K5
MFR.Part #
FMF50SFTE52-1K5
JLCPCB Part #
C3423569
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS