AF2010JK-07820RL
MFR.Part #
AF2010JK-07820RL
JLCPCB Part #
C2138034
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS