AHA25AFB-1R24
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-1R24
JLCPCB Part #
C1568453
Package
Plugin
Description
1.24Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS