FMF50SFRF52-5R6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF50SFRF52-5R6
JLCPCB Part #
C1754682
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS