FMP100FRE52-26K1
MFR.Part #
FMP100FRE52-26K1
JLCPCB Part #
C1756061
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS