RE1206FRE0728KL
MFR.Part #
RE1206FRE0728KL
JLCPCB Part #
C3967157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS