HHV2WSJT-73-100K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-100K
JLCPCB Part #
C1396218
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 2W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS