FMF200FTF73-2K7
MFR.Part #
FMF200FTF73-2K7
JLCPCB Part #
C1387699
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS