FMP300FTF73-56K
MFR.Part #
FMP300FTF73-56K
JLCPCB Part #
C1387422
Description
-55℃~+155℃ 3W 56kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS