RV1206FR-07510KL
MFR.Part #
RV1206FR-07510KL
JLCPCB Part #
C873572
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS