FMF200FTF73-2K4
MFR.Part #
FMF200FTF73-2K4
JLCPCB Part #
C1387716
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS