RE0805FRE07332KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0805FRE07332KL
JLCPCB Part #
C5846406
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS