FMF200FTF73-150R
MFR.Part #
FMF200FTF73-150R
JLCPCB Part #
C3523393
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS