RT0603BRB079K1L
MFR.Part #
RT0603BRB079K1L
JLCPCB Part #
C860557
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS