MFR200FBF73-470K
MFR.Part #
MFR200FBF73-470K
JLCPCB Part #
C1389585
Description
-55℃~+155℃ 2W 470kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS