RC0201JR-0747RP
MFR.Part #
RC0201JR-0747RP
JLCPCB Part #
C6638149
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS