FMF200FRF73-2M7
MFR.Part #
FMF200FRF73-2M7
JLCPCB Part #
C1766680
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS