CFR200JR-73-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR200JR-73-10R
JLCPCB Part #
C1758966
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS