AF1206FR-07178KL
MFR.Part #
AF1206FR-07178KL
JLCPCB Part #
C6463397
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS