FKN3WSJT-73-33R
MFR.Part #
FKN3WSJT-73-33R
JLCPCB Part #
C1394880
Description
-40℃~+155℃ 33Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS