FKN2WSJT-73-33R
MFR.Part #
FKN2WSJT-73-33R
JLCPCB Part #
C1391069
Description
-40℃~+155℃ 2W 33Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS