RC0805JR-7W15KL
MFR.Part #
RC0805JR-7W15KL
JLCPCB Part #
C20163597
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS