SQP20AJB-22K
MFR.Part #
SQP20AJB-22K
JLCPCB Part #
C1406302
Package
Plugin,D12.5xL60mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 22kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS