KNP100JB-52-62R
MFR.Part #
KNP100JB-52-62R
JLCPCB Part #
C1390500
Description
-40℃~+200℃ 1W 62Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS