FKN2WSFR-73-51R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN2WSFR-73-51R
JLCPCB Part #
C1768348
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+155℃ 2W 51Ω Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS