RT0603BRE10105KL
MFR.Part #
RT0603BRE10105KL
JLCPCB Part #
C6288355
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS