MFR200DRE52-340R
MFR.Part #
MFR200DRE52-340R
JLCPCB Part #
C1765351
Description
-55℃~+155℃ 2W 340Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS