KNP100JB-73-6R8
MFR.Part #
KNP100JB-73-6R8
JLCPCB Part #
C1390481
Description
-40℃~+200℃ 1W 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS