FKN100FR-73-1R3
MFR.Part #
FKN100FR-73-1R3
JLCPCB Part #
C1766420
Description
-40℃~+155℃ 1.3Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS