FKN100JR-73-13R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN100JR-73-13R
JLCPCB Part #
C3499086
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+155℃ 13Ω 1W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS