KNP100JR-73-750R
MFR.Part #
KNP100JR-73-750R
JLCPCB Part #
C3534936
Description
-40℃~+200℃ 1W 750Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS