FCR-25JR-52-2K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR-25JR-52-2K2
JLCPCB Part #
C1784737
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS