MFR25SFBF52-6K2
MFR.Part #
MFR25SFBF52-6K2
JLCPCB Part #
C3539482
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS