RT1210BRE07390KL
MFR.Part #
RT1210BRE07390KL
JLCPCB Part #
C873136
Description
-55℃~+125℃ 250mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS