FCR50SJT-52-27K
MFR.Part #
FCR50SJT-52-27K
JLCPCB Part #
C1372105
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS