AF1206FR-0790K9L
MFR.Part #
AF1206FR-0790K9L
JLCPCB Part #
C6499506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS