MFR25SFBE52-47K
MFR.Part #
MFR25SFBE52-47K
JLCPCB Part #
C1369933
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS