AC0612FR-073K3L
MFR.Part #
AC0612FR-073K3L
JLCPCB Part #
C854968
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS