FCR1WSJT-52-1K3
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-1K3
JLCPCB Part #
C1375898
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS