RT0603WRD071K47L
MFR.Part #
RT0603WRD071K47L
JLCPCB Part #
C4138237
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS