FMP300FTE73-95K3
MFR.Part #
FMP300FTE73-95K3
JLCPCB Part #
C1389191
Description
-55℃~+155℃ 3W 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS